Traficar dla firm – jakie usługi oferuje?
Biznes

Traficar dla firm – jakie usługi oferuje?

Traficar to popularna firma na rynku, znana z wynajmu samochodów dla osób prywatnych, jak i dla firm. Zwłaszcza ta druga grupa adresatów cieszy się różnymi usługami. Są one szczególnie doceniane przez przedsiębiorstwa, które ucierpiały na skutek pandemii. To rozwiązanie bardzo korzystne pod kątem ekonomicznym, ponieważ ponosi się jedynie koszty za przejazd. Traficar dla firm oferuje trzy pakiety usług. Oto kilka praktycznych informacji na ich temat.

Traficar dla firm „na zawołanie”

Pakiet Traficar dla firm na zawołanie zapewnia możliwość aktywacji i dezaktywacji określonej ilości kont dla osób zatrudnionych. Opcja ta jest dostępna w każdej chwili, najczęściej występuje to w sytuacji rotacji kadry. Władze firmy bądź sektor finansów otrzymuje zbiorczą fakturę do rozliczenia. W tej usłudze występuje dodatkowa funkcja dla firm, jaką jest bezpłatne parkowanie w wyznaczonych miejscach w strefie miejskiej. Właściciele firm mogą skorzystać również z opcji monitorowania i analizowania przejazdów, wykonanych przez ich pracowników. Tutaj serwis i tankowanie zostaje po stronie Traficara, co szczególnie zachęca przedsiębiorców do korzystania z tej usługi, gdyż nie muszą mieć tych spraw na swojej głowie.

Traficar dla firm – jakie usługi oferuje?

Traficar dla firm „na wyłączność”

To kolejna funkcja znajdująca się w ofercie Traficar. Polega na tym, że samochody są dostępne do określonej liczby pracowników, którą w każdej chwili można zmienić. Pakiet ten wyróżnia duża elastyczność. Jest to bardzo korzystne rozwiązanie finansowe, ponieważ kilometr jazdy kosztuje zaledwie 29 groszy. Jeśli wystąpi taka konieczność, to Traficar w tej usłudze zapewnia dostarczenie samochodu zastępczego. Właściciele firm za pomocą aplikacji mogą dokonywać kontroli przejazdów pracowników. W tym wariancie występuje możliwość korzystania z dedykowanego miejsca wynajmu pojazdów. Pracownicy mają dostęp do kalendarza, w którym mogą dokonywać rezerwacji pojazdów, znajdujących się w przeznaczonej dla firmy flocie. Usługa ta jest najbardziej podobna do tradycyjnej usługi wynajmu samochodu. Jej największą zaletą jak już wspomniano jest elastyczność

Vouchery dla przedsiębiorców

Właściciele firm mogą skorzystać z trzeciej usługi występującej w ofercie Traficar, a mianowicie wykup voucherów dla własnych pracowników. Polega to na możliwości wykupienia voucherów, działających na zasadzie pre-paid w każdej wybranej chwili. Pozwala to firmom bardziej się otworzyć i być bardziej dostępnym dla klientów. Usługa ta przybiera formę dodatkowego benefitu pozapłacowego dla swojego personelu. Mają możliwość zarządzania przejazdami przy użyciu aplikacji. Voucher pozawala na doładowanie konta w aplikacji. Vouchery mogą być wykupywane przez przedsiębiorców w ramach korzystnej dla nich umowy.

Korzyści dla firmy

Decydując się na wybraną powyżej usługę firmy otrzymują pojazdy klasy B z rocznika 2020 z możliwością wyłącznego użytku z odpowiednią stawką kilometrową. Ponadto otrzymują auto z wbudowanym systemem, gwarantującym bezkluczykową obsługę samochodu za pośrednictwem aplikacji oraz pełne ubezpieczenie.

 

Zobacz więcej podobnych postów