Jakie możliwości dają zabiegi laserowe?
Zdrowie

Jakie możliwości dają zabiegi laserowe?

Medycyna estetyczna pozwala dziś na poprawę i korektę najróżniejszych defektów, wad i niedoskonałości, które uprzykrzają nam życie, a w niektórych wypadkach utrudniają codzienne funkcjonowanie. Na szczęście możliwości są dziś naprawdę ogromne, a zabiegi i procedury oferowane przez renomowane gabinety medycyny estetycznej bardzo zróżnicowane. Korzystają z nich osoby w różnym wieku, zarówno kobiety, jak i mężczyźni, którzy pragną poprawić swój wygląd, ale także komfort życia i stan psychiczny z tym związany. Zmagania się z różnego rodzaju problemami z naszym wyglądem potrafią doprowadzić do trwałego zachwiania poczucia własnej wartości. Walka z nimi nie oznacza próżności i nie ma nic złego w tym, ze chcemy wyglądać i czuć się dobrze.

Uniwersalna broń

Jedną z najlepszych broni w walce o piękny i zdrowy wygląd jest laser. Urządzenia emitujące wiązki laserowe są bardzo zróżnicowane i stosowane powszechnie w medycynie ogólnej, nie tylko estetycznej. Te używane na salach operacyjnych są silniejsze, te stosowane w gabinetach kosmetyczno-dermatologicznych słabsze, ale wszystkie oferują pewny efekt przy maksymalnym poziomie bezpieczeństwa. Stąd niesamowita popularność wiązek laserowych w zabiegach estetycznych na całym świecie. Klienci pokochali ten rodzaj procedur, gdyż przy minimalnych niedogodnościach i efektach ubocznych osiągnąć można w szybkim czasie spektakularne efekty. Laseroterapia stosowana jest zarówno w leczeniu różnego rodzaju bólu, ma działanie przeciwzapalne, pomaga w szybszej rekonwalescencji po wypadkach czy operacjach, jest powszechnie używana w okulistyce, laryngologii, stomatologii czy chirurgii. Jest też bardzo popularna w gabinetach beauty.

Gdzie najlepiej wykonać zabieg?

Jeśli szukasz pewnego i zaufanego miejsca na zabieg laseroterapia w Katowicach to przede wszystkim renomowany nowoczesny gabinet Dermapoint, którego usługi kierowane są do mieszkańców zarówno Katowic, jak i Gliwic oraz wszystkich pobliskich rejonów Polski. Usługi z zakresu laseroterapii świadczone są na najwyższym możliwym poziomie dzięki wykwalifikowanej i doświadczonej kadrze, ale też dzięki jednemu z najnowocześniejszych urządzeń laserowych na świecie, jakim jest ALMA HARMONY PRO – najnowszej generacji platforma laserowa izraelskiej firmy Alma Lasers. Jego wyjątkową i wyróżniającą cechą jest unikalna możliwość użycia różnego rodzaju laserów podczas jednego zabiegu, co niesamowicie skraca czas potrzebny na medyczne procedury i daje spektakularne efekty. Zaawansowane techniki laserowe pozwalają na efektywną walkę z różnego rodzaju zmianami skórnymi, ale także bliznami czy tatuażami. Laser ten daje możliwość wykonania na najwyższym poziomie zabiegów peelingu i liftingu oraz resurfacingu skóry.

Jakie możliwości dają zabiegi laserowe?

Szerokie zastosowanie

Wiele osób boryka się ze zmianami skórnymi, które uprzykrzają i utrudniają nam życie. Część z tych zmian powoduje zarówno dyskomfort natury estetycznej, ale też problemy zdrowotne. Jeśli zatem pragniesz skutecznie się z nimi rozprawić, laseroterapia w Katowicach w gabinecie Dermapoint to doskonały wybór, który zapewni Ci szybki efekt i wysoki komfort w trakcie zabiegu oraz profesjonalną obsługę. Urządzenie ALMA HARMONY PRO wyposażone jest w zróżnicowane głowice, emitujące różnego rodzaju wiązki laserowe. Pomogą Ci one usunąć zarówno zmiany skórne naczyniowe, jak i blizny, makijaż permanentny, niechciane tatuaże, przebarwienia słoneczne oraz zmarszczki i bruzdy.

 

Zobacz więcej podobnych postów