Grekon – producent mebli spod Krakowa
Biznes

Grekon – producent mebli spod Krakowa

To firma, która na rynku istnieje już od przeszło 15 lat. Zajmuje się sprzedażą produktów do wyposażenia łazienek takich jak szafka łazienkowa, regał, umywalki, baterie oraz cała armatura, dzięki którym można urządzić ładną i przyjemną w użytkowaniu łazienkę. Zakupy dokonuje się za pośrednictwem strony www.grekon.pl, allegro.pl czy też w stacjonarnym salonie łazienkowym w Miechowie pod Krakowem. Jej domeną jest dobry jakościowo produkt, który w opinii klientów jest godny uwagi. To właśnie ich zdanie jest najważniejsze i najbardziej brane pod uwagę podczas procesu projektowania.

Firma Grekon właścicielem marki Gante

Firma posiada własną linię mebli łazienkowych, występujących pod nazwą Gante. To na co jest kładziony największy nacisk to, by produkty znajdujące się w ofercie cechowały się najwyższą jakością, nowoczesną estetyką, stylowym wzornictwem i pożądaną funkcjonalnością. Linię Gante wyróżnia przede wszystkim szyk, elegancja i ponadczasowy wdzięk. Są one dedykowane szczególnie tym, którzy poszukują wyjątkowych produktów do swych indywidualnych rozwiązań wnętrzarskich. Każdy produkt znajdujący się w asortymencie firmy posiada szczegółowy opis, uwzględniający wszystkie cechy i właściwości oferowanego przedmiotu. Ponadto każdy z nich jest opatrzony kilkoma fotografiami, by móc dokładnie zweryfikować interesujący nas towar. Firma dba o rzetelność informacji, dzięki czemu każdy klient dokładnie wie czym się charakteryzuje i jak wygląda interesujący go model.

Grekon – producent mebli spod Krakowa

Grekon – cechy charakterystyczne

Każda firma wyróżnia się indywidualnymi cechami na rynku i wśród konkurencji. Tak jest również w przypadku Grekon. Do ich szczególnych atutów zaliczyć można między innymi szybkość reagowania na potrzeby naszych klientów. Doskonale działa biuro obsługi klienta, które błyskawicznie odpowiada na każde zapytanie. Stanowią także niezawodny trzon doradczy dla klientów. Kolejną cechą jaką można przypisać tej marce to szybka dostępność produktu. Są one praktycznie dostępne od ręki. Jeśli w zamówieniu pojawi się np. szafka łazienkowa to magazyn od razu przystępuje do działania, dzięki czemu w ciągu 24 godzin trafi ona pod adres klienta. Zawdzięcza się to również wysokim stanom magazynowym. Szybka dostawa możliwa przy pomocy popularnych firm kurierskich, charakteryzuje się ona wysokim standardem dostaw, co wpływa na zadowolenie konsumentów marki. Każda przesyłka zostaje odpowiednio zabezpieczona zgodnie z autorskim systemem zabezpieczania wysyłek. Zapobiega to powstawaniu uszkodzeń, jakie mogą się zdarzyć przy standardowych dostawach. Pracownicy firmy zapewniają kompleksową informację, realizując zamówienie od początku do końca. Są w stanie udzielić wiedzy na temat technologii wykonania produktów, zasad montażu, konserwacji i wszystkiego, co związane jest z ofertą sklepu.

Co znajduje się w ofercie sklepu ? – szafka łazienkowa, umywalki, lustra i inne

Sklep wyróżnia się bogatą ofertą produktów, dzięki czemu w jednym miejscu możemy zaopatrzyć się w przedmioty niezbędne do wykończenia łazienki. Głównym trzonem są meble łazienkowe, czyli wszystkie szafki łazienkowe, szafki pod umywalkę, regały czy półki. Ponadto dostępne są również różnego rodzaju umywalki, lustra, baterie, miski WC, bidety oraz przeróżne akcesoria łazienkowe.

 

 

Zobacz więcej podobnych postów