Atelie z Krakowa
Krakowskie

Atelie z Krakowa

Atelie to nie tylko i wyłącznie krakowska grupa taneczna. Wyróżnia ją 11 letnie doświadczenie, zdobyte przez zespół tancerzy, artystów i choreografów, którzy są pełni pasji do własnego zawodu. Każdy występ grupy jest wyjątkowy i przygotowany z należytą starannością. Wszystko po to, by zdobyć uznanie w oczach klienta. Pasja i profesjonalizm z jakim wykonują powierzone im obowiązki oraz posiadane możliwości techniczne są gwarancją wysokiej jakości prezentowanych usług. Co zatem znajduje się w ofercie grupy Atelie?

Pokazy taneczne

Są doskonałym sposobem na uatrakcyjnienie każdej imprezy. Taneczne show wykonują profesjonalni tancerze. Wśród tych pokazów znajdują się różne projekty takie jak np. Burlesque Show. To niesamowite i zmysłowe show taneczne z najbardziej uwodzicielskim i przesyconym erotyzmem tańcu świata. To okazja do doświadczenia gorących i znanych utworów z pasjonujących musicali. Moulin Rouge to kolejny pokaz znajdujący się w ofercie grupy Atelie. To okazja do przeniesienia się na chwilę na ulice Paryża, gdzie ujrzeć można piękne i uwodzicielskie kobiety w kabaretowo-musicalowej rewii. To idealna opcja dla miłośników dynamicznych i kobiecych układów choreograficznych, różnobarwnych strojów i piór. 7 sins to kolejna propozycja zespołu. Jest prezentacją uwodzicielskiego charakteru tancerek, które w trakcie występu porywają w wir grzechu, namiętności oraz drapieżnej kobiecości. Każda tancerka jest usposobieniem jednego z grzechów głównych. Film Show to idealna propozycja oprawy artystycznej dla tematycznych imprez w klimacie filmowym. To okazja do towarzyszenia w tajnej misji u boku Jamesa Bonda, odkrywania najdalszych krańców świata z Piratami z Karaibów czy uczestniczenia w niezapomnianej imprezie u Wielkiego Gatsby’ego. Pasjonaci szampańskiej zabawy nie pogardzą z pewnością kobiecym show tanecznym pod nazwą Champagne Show. Odbywa się ono przy użyciu niepowtarzalnych rekwizytów, jakimi są kielichy. To bardzo spektakularne widowisko, będące magią luksusu, elegancji i zmysłowej kobiecości zaklętej w tańcu. To szansa na zobaczenie charyzmatycznej choreografii z wykorzystaniem kielichów, pereł, diamentów, płatków róż i wszystkiego, co błyszczące. By zwizualizować sobie te pokazy warto zajrzeć na stronę grupy https://www.ateliegrupa.pl.

Atelie z Krakowa

Pokazy specjalne

W tej grupie występują między innymi pokazy multimedialne. Wykorzystanie elementów multimedialnych jest bardzo powszechnym zjawiskiem. To interakcja tancerzy z ekranem multimedialnym. Kolejną propozycją jest Musical Show, które jest niezapomnianą podróżą wokalno-taneczną, która oderwie widzów od współczesnej rzeczywistości i przeniesie do czasów kultowych hitów i ikon popkultury. Teatr cieni dedykowany jest osobom, które lubią standardowy teatr, gdyż ta odsłona występuje w nowej i zjawiskowej formie. To coś więcej niż tradycyjne przestawienie znane z typowych realizacji teatralnych. W ofercie znajdują się również pokazy spersonalizowane, które są układane konkretnie pod potrzeby danej okoliczności i potrzeby klienta.

 

 

Zobacz więcej podobnych postów