Święta Wielkanocne w firmie - jak elegancko zaakcentować?
Krakowskie

Święta Wielkanocne w firmie - jak elegancko zaakcentować?

Święta Wielkanoce to bardzo ważny czas w ciągu roku. Przywiązujemy do nich dużą wagę przede wszystkim w naszym życiu prywatnym, ale już od dłuższego czasu przenosimy akcenty związane z celebrowaniem tych wydarzeń także na grunt zawodowy. Przynosi to wiele korzyści naszym relacjom zarówno w miejscu pracy, jak i z klientami czy kontrahentami. Wielkanocne życzenia, upominki czy spotkania mogą być świetnym sposobem na budowanie silnej firmy o pozytywnym wizerunku.

Zadbaj o wspólnie spędzony czas

Pracownicy bardzo doceniają wszelkie formy integracji, które ułatwiają im poznanie się i nawiązanie mniej zdystansowanych relacji. Długie miesiące pandemii i praca zdalna wpłynęły niekorzystnie na budowanie zgranych zespołów i identyfikację pracowników z firmą. Warto zatem stworzyć bazę do tego, przez organizację dla pracowników serdecznego i pysznego poczęstunku. Firmowe „jajeczko” może odbyć się w czasie pracy w firmie lub w restauracji. Jeśli chodzi o jedzenie, lepiej zdecydować się na catering, niż nakłaniać pracowników do przynoszenia posiłków. Ma to być dla nich dodatek do pracy, forma relaksu i czas na luźne rozmowy, niekoniecznie o pracy. Dzięki temu będą mieć okazję bliżej się poznać i polubić, a to fantastycznie przekłada się chęć współpracy i pomocy sobie wzajemnie. W natłoku codziennych spraw i obowiązków nie ma czasu i okazji do rozmowy o hobby czy podróżach, a takie zwykłe, codzienne rozmowy są elementem budowania zgranego zespołu.

Kartki wielkanocne firmowe z życzeniami

Święta Wielkanocne to czas, który silnie kojarzymy z rodzinną, domową atmosferą, drobnymi podarunkami, życzeniami i wspólnym relaksem. Wiosna to czas przebudzenia, nadziei i pozytywnego nastawienia do życia – przenieś to na grunt zawodowy, składając swojemu biznesowemu otoczeniu serdeczne życzenia za pomocą profesjonalnie wykonanych kartek z życzeniami. Zaakcentowanie świąt w miejscu pracy pozwoli na rozluźnienie atmosfery i sprawia, że wszyscy stają się dla siebie bardziej cierpliwi i życzliwi. Eleganckie i starannie wykonane kartki z życzeniami oraz drobne, logowane podarunki będą taktownym gestem wobec pracowników, klientów czy kontrahentów. Składanie życzeń świadczy o chęci dbania o relację i dobrą współpracę w przyszłości. Pomaga nam wyrazić zainteresowanie drugą osobą i świetnie odnajduje się także na gruncie zawodowym, dając świadectwo, że myślimy o naszym wizerunku i łączących nas interesach w sposób bardzo poważny.

Święta Wielkanocne w firmie - jak elegancko zaakcentować?

Logo Twojej firmy w gustownym, świątecznym wydaniu

Ogromny wybór profesjonalnie tworzonych kartek wielkanocnych firmowych na Nana.com.pl ułatwi Ci dopasowanie ich do swoich planów, pomysłów i kolorów logo. Ten miły i wdzięczny gest jest powszechnie dobrze odbierany, a eleganckie logowanie czyni kartki wielkanocne firmowe doskonałym i subtelnym gadżetem marketingowym, który ułatwi zapamiętanie nazwy Twojej firmy. Wzory świąteczne na kartkach z Nana.com.pl wybierane przez Państwa osobiście są następnie w bardzo precyzyjny sposób wycinane laserowo. Całość prezentuje się niezwykle szykownie i będzie właściwie reprezentować Twoją firmę w kontaktach biznesowych, a ogromny wybór kolorów zapewni Ci idealne zgranie charakteru kartek wielkanocnych firmowych z Twoim logo.

Zobacz więcej podobnych postów