Pub szklanki - nowe miejsce na mapie Krakowa
Krakowskie

Pub szklanki - nowe miejsce na mapie Krakowa

Kazimierz zyskał nowe super modne miejsce do spędzenia czasu ze znajomymi! Na ul. Jakuba 19 powstał nowy lokal, który na pewno podbije serce wszystkich użytkowników Instagrama oraz miłośników niezwykłych lokali. Koniecznie sprawdź, czemu warto go odwiedzić!

Pub szklanki - nowe miejsce na mapie Krakowa

Szklanki - pub pełen dobrego piwa

Jeśli chcesz rozsmakować się w świetnym piwie kraftowym, to pub Szklanki będzie idealnym do tego miejscem. Znajdziesz w nim ogromny wybór piw kraftowych, z niszowych browarów. Niskosłodowe piwa jasne, IPA, czy też ciemne piwa z gęstą pianką - wszystkie są podawane w eleganckich kuflach i przyjemnej atmosferze. Barmani na pewno doradzą najlepsze piwo i podadzą go w zalecany sposób, by zachowało swój unikalny smak. Codzienna dostawa piwa z różnych części kraju i świata sprawia, że każdy smakosz tego napoju poczuje się jak w domu.

Piwa oraz wina są lane wprost z kranów, dzięki czemu goście mogą spróbować wyśmienitych trunków podanych w odpowiedniej temperaturze.

Nie tylko alkohol

W pubie Szklanki napijesz się również wyśienitej kawy, podawanej wprost z baristycznych ekspresów ciśnieniowych, skosztujesz lemoniad oraz drinków bezalkoholowych. Wszystko podawane oczywiście w pięknie urządzonym ogródku. Jest on głównym miejscem spotkań i ma niezwykły klimat. Dekoracje z wiszących nad głowami gości żarówkami świetnie pasują do tego magicznego miejsca. Ogródek udekorowany jest również nowoczesnymi i minimalistycznymi obrazami, świetnie prezentującymi się na tle surowych cegieł. To klimatyczne miejsce, które koniecznie musisz odwiedzić ze znajomymi!

Szklanki - godziny otwarcia

Do pubu Szklanki właściciele zapraszają od 15 do północy lub do ostatniego gościa.

Pub Szklanki - jak trafić

Pub znajduje się tuż przy Synagodze Izaaka Jakubowicza na pięknym krakowskim Kazimierzu. W drodze do pubu możn zwiedzić Plac Nowy na Kazimierzu, żydowskie Synagogi oraz planty dietlowskie. Na pewno wizyta w pubie będzie ciekawym przeżyciem, nie tylko dla stałych bywalców dzielnicy Kazimierz. Niezwykły klimat tego miejsca sprawi, że szybko do niego wrócisz!

Zobacz więcej podobnych postów