6 najlepszych aplikacji biznesowych
Biznes

6 najlepszych aplikacji biznesowych

Aplikacja biznesowa jest doskonałym narzędziem do jednoczesnego zarządzania wszystkimi kluczowymi projektami. Ułatwia i usprawnia pracę przedsiębiorcom. Pozwala całemu zespołowi współpracować, dzielić się pomysłami i zarządzać zadaniami. Aplikacje biznesowe usprawniają operacje. Niektóre z nich są nawet bezpłatne.

Evernote

Dzięki Evernote możesz wycinać fragmenty informacji z Internetu, oznaczać je w celu łatwego wyszukiwania. Możesz modyfikować, dodając do nich zdjęcia, tabele, audio, wideo i tym podobne. Aplikacja pozwala również tworzyć notatki, dzienniki, listy do zrobienia, przepisy, kontakty. Oferuje też opcję przechowywania tweetów lub wiadomości e-mail, które chcesz mieć pod ręką. 

Wszystkie te funkcje znajdziesz w podstawowej wersji. Evernote proponuje również płatną opcję biznesową. Wyposażona jest w kilka dodatkowych funkcji, takich jak kontrola administratora i nieograniczona przestrzeń do przesyłania.

6 najlepszych aplikacji biznesowych

Toogl

Wystarczy jedno kliknięcie, by Toogl mierzył każdą sekundę Twojej pracy. Sprawdzi się idealnie, jeśli musisz rejestrować rozliczane godziny. Pozwala śledzić dowolną liczbę projektów lub klientów. Możesz tworzyć kolorowe wykresy, eksportować karty czasu pracy i synchronizować dane z kilkoma aplikacjami do zarządzania projektami.

Bizzabo

To doskonałe narzędzie do tworzenia sieci konferencyjnych. Składa się z dwóch elementów, jednego dla osób biorących udział w konferencjach i drugiego dla firm, które je organizują. Pozwala łatwo i szybko nawiązać kontakt z osobami, z którymi chcesz się spotkać na evencie. Użytkownicy Linkedin nie będą nawet musieli rejestrować swoich danych. Bizzabo pozwala uzyskać dostęp do Twojego profilu oraz profili innych uczestników.

Bankomaty PL

Aplikacja jest dostępna zarówno na Android, jak i na iOS. Dzięki niej łatwo i szybko znajdziesz najbliższy bankomat. Baza bankomatów jest niezwykle dokładna. Obejmuje aż kilkanaście tysięcy urządzeń. Wystarczy, że wpiszesz nazwę banku i miejscowość albo dotkniesz punkt na mapie i znajdziesz odpowiedni bankomat. Wyświetli Ci się dokładny adres i godziny, w których dane urządzenie jest dostępne. 

GroupMe

Zwykłe aplikacje do przesyłania wiadomości, takie jak Hangout, nie zostały opracowane specjalnie dla użytkowników biznesowych, ale GroupMe można też śmiało używać do osobistych połączeń. Dostępny jest zarówno na Androida, iOS, Windows 10, jak i nieistniejący już Windows Phone. Działa nawet na telefonach, które nie mają aplikacji przez SMS.

Przypomina prywatny czat, w którym wszyscy członkowie grupy mogą zobaczyć każdą wiadomość. Pozwala im reagować na przesyłane informacje. Prywatne wiadomości są możliwe, ale nie jest to domyślny tryb tego narzędzia. Oprócz komunikacji tekstowej GroupMe obsługuje też wymianę zdjęć, filmów, dokumentów i hiperłącza internetowe.

6 najlepszych aplikacji biznesowych

Asana

Jeśli lubisz listy kontrolne, ta aplikacja na pewno Ci się spodoba. Możesz łatwo wyróżnić priorytetowe projekty lub “zadania”. Asana ma elastyczny interfejs. Pulpit nawigacyjny przedstawia postępy wizualne. Możesz rozmawiać z członkami zespołu w ramach tych zadań, przypisywać terminy, dołączać dokumenty lub inne pliki oraz wybrać rodzaj powiadomień.

Zobacz więcej podobnych postów