Pranie tapicerki nie straszne z firmą Dywanszop!
Krakowskie

Pranie tapicerki nie straszne z firmą Dywanszop!

Jeśli wpisujemy w wyszukiwarkę – pranie tapicerki Kraków – z pewnością natkniemy się na usługi firmy Dywanszop. Zajmuje się ona także czyszczeniem dywanów czy różnego rodzaju wykładzin. W trakcie swej pracy korzysta z profesjonalnych urządzeń natryskowo ekstrakcyjnych takich marek jak Kärcher, Numatic czy Santoemma. Podobnie rzecz się ma ze środkami czyszczącymi, wykorzystywane są jedynie skuteczne i bezpieczne dla zdrowia człowieka artykuły firmy Kärcher.

Pranie tapicerki Kraków z firmą Dywanszop

To firma z długoletnim doświadczeniem. Działa na Krakowskim rynku już od 28 lat. To właśnie bogate doświadczenie i specjalistyczne sprzęty zachęcają do skorzystania z oferty tej firmy, gdyż są oni gwarancją efektywnie wykonanej usługi. Korzystają z niej zarówno klienci prywatni jak i przedsiębiorcy. Dywanszop działa w Krakowie i jego okolicach, między innymi na terenie Liszek, Krzeszowic, Skały, Skawiny, Wieliczki, Chrzanowa i innych. Długoletni staż pracy sprawia, że poruszanie się po Krakowie nie jest dla firmy problemem, doskonale znane są wszystkie strefy płatnego parkowania czy miejsca o ograniczonym dostępie, a nawet zamkniętym ruchu. W Krakowie roi się od zabytkowych kilimów i dywanów, dzięki czemu pranie tego typu tekstyliów nie stanowi żadnej trudności z pełnym zachowaniem bezpieczeństwa dla tkaniny, z którą ma się do czynienia.

Pranie tapicerki nie straszne z firmą Dywanszop!

Jakie usługi znajdują się w ofercie Dywanszop?

Możliwe jest skorzystanie z usługi prania dywanu na terenie firmy przy minimalnym koszcie zamówienia wynoszącym 90 zł, gdzie za m2 trzeba zapłacić 15 zł. Tutaj odbiór i dostawa nie są wliczane. Pranie dywanu czy wykładziny dywanowej w domu klienta jest nieco tańsze, ponieważ za m2 to koszt zaledwie 9zł przy minimalnym koszcie zamówienia równym 80 zł. Nieco droższe jest pranie dywanu z długim włosem tzw. shaggy. W domu klienta za m2 trzeba zapłacić 12 zł. W ofercie znajduje się również pranie tapicerki. Cena uzależniona jest od mebli jakie mają zostać wyprane. W przypadku jednego krzesła to koszt między 10-15 zł, pufy od 10-20 zł, fotelu od 35-50zł, wersalki od 80 zł, sofy dwuosobowej to 80 zł, sofy trzyosobowej to 100 zł, narożnika 3 osobowego to koszt od 100 do 150 zł, narożnika 4 osobowej od 140 zł, poduszki od 5 do 15 zł, a samochodu od 200 do 300 zł. Czyszczenie pełnej tapicerki samochodowej obejmuje fotele, podłogę, boczki na drzwiach i bagażnik. Tak naprawdę cena ostateczna jest określana na miejscu, ma na nią wpływ stopień zabrudzenia tapicerki oraz to czy pierzemy wszystko czy tylko poszczególne elementy takie jak np. fotele. Opcja minimalnego kosztu zamówienia pozwala na realizację nawet najmniejszej powierzchni.

Na czym polega metoda prania tej firmy?

Czyszczenie dywanów, wykładzin czy tapicerek polega na wpompowaniu wody z odpowiednim detergentem pod ciśnieniem do powierzchni czyszczącej i natychmiastowym jej odessaniem wraz z całym brudem. Woda tylko jednokrotnie ma kontakt z pranym materiałem. Urządzenia piorące firmy są tak skonstruowane, że posiadają dwa zbiorniki, z czystą i brudną wodą. W efekcie finalnym więcej

Więcej informacji na temat pranie tapicerki Kraków na dywanszop.pl

Zobacz więcej podobnych postów