Dlaczego studnia głębinowa jest lepsza od wody miejskiej?
Krakowskie

Dlaczego studnia głębinowa jest lepsza od wody miejskiej?

Zauważa się rosnącą popularność wiercenia studni głębinowych. Wynika to głównie z faktu mniejszych rachunków za wodę. Koszty wody miejskiej stale ulegają wzrostowi. Posiadanie własnej studni znacznie je obniża. Jakie jeszcze wyróżnia się zalety studni głębinowych?

Studnia głębinowa – dlaczego warto?

Oprócz niższych kosztów eksploatacji studnia głębinowa daje gwarancję znacznie lepszej jakości wody. Jest to spowodowane tym, że nie jest ona chlorowana, jak ma to miejsce w przypadku wody miejskiej. Woda ze studni głębinowej może zostać wykorzystana zarówno do podlewania jak i do picia. Koszty wydobycia wody głębinowej dla jednorodzinnego domu średnio nie przekraczają 10 złotych na miesiąc. Oczywiście mając na myśli pełne korzystanie z wody zarówno do celów domowych jak i wokół domu. Ponadto w momencie wyłączenia wody na skutek awarii czy prac remontowych występuje możliwość korzystania z własnego ujęcia studni głębinowej, co jest niezwykle komfortowym rozwiązaniem.

Mieszkańcy Małopolski mają więcej korzyści z posiadania studni głębinowych, ponieważ w większości studnie nie wymagają uzdatnienia. W studni występuje woda 100% zdatna do picia, nie ma potrzeby zakładania specjalnych filtrów.

Dlaczego studnia głębinowa jest lepsza od wody miejskiej?

Oprócz podanych wyżej zalet nie można pominąć jeszcze jednej niesłychanie kluczowej korzyści zdrowotnej. Woda ze studni głębinowej jest dużo zdrowsza od wody miejskiej, w której jak już wspomniano znajduje się chlor.

Studnie głębinowe w Krakowie?

Jedną z firm działającą na terenie Małopolski, oferującą wiercenie studni głębinowych Kraków to Naterm.pl Posiada ona niezbędne uprawnienia do prowadzenia własnej działalności, pozwalające na wykonywanie odwiertów. To firma z dużym doświadczeniem, której nie straszne są odwierty nawet w najtrudniejszych warunkach. Jest otwarta na współpracę z osobami również z poza województwa. Wyróżnia ją specjalistyczny sprzęt, pozwalający na dokonywanie odwiertów na przeróżnych terenach oraz doświadczona kadra pracowników, dla których kopanie studni jest chlebem powszednim.

Zobacz więcej podobnych postów