Dobrej jakości narzędzia do obróbki skrawaniem – na jaką markę warto postawić?
Biznes

Dobrej jakości narzędzia do obróbki skrawaniem – na jaką markę warto postawić?

Markowe narzędzia do obróbki skrawaniem są najchętniej wybierane przez kupujących, którzy oczekują świetnej jakości, obsługi serwisowej na najwyższym poziomie oraz fachowego doradztwa. Jedną z najbardziej znanych i cenionych marek dostarczających doskonałej jakości narządzi jest Dormer Pramet. Dlaczego warto zainwestować właśnie w oferowane przez nią produkty?

Marka Dormer Pramet i jej rozbudowana oferta

Mimo tego, że marka Dormer Pramet w obecnym kształcie istnieje dopiero od 2014 r., początki jej historii sięgają daleko w przeszłość. Jej powstanie jest wynikiem fuzji dwóch liderów branżowych marek Dormer Tools i IPS Group, które zdecydowały się połączyć swoje siły i tym samym stały się niekwestionowanym liderem w zakresie produkcji wysokiej klasy narzędzi skrawających dla szeroko pojętego przemysłu maszynowego. Wszystkie dostarczane przez markę produkty charakteryzują się wysoką jakością, innowacyjnością oraz pełnym bezpieczeństwem stosowania w środowisku przemysłowym. Są to bezsprzecznie produkty, w które warto inwestować, jeśli cenimy sobie jakość i wysokie walory użytkowe wybieranych rozwiązań.

Blisko 100-letnie doświadczenie obu marek zaowocowało stworzeniem wydajnej i nowoczesnej machiny produkcyjnej, która dostarcza rozwiązań zarówno dedykowanych przemysłowi lekkiemu, jak i ciężkiemu. Marka Dormer Pramet specjalizuje się w projektowaniu i wytwarzaniu wysokiej klasy narzędzi do obróbki skrawaniem, w tym akcesoriów do wiercenia, gwintowania, frezowania i toczenia. W jej ofercie znaleźć można zarówno samodzielne narzędzia, jak i rozbudowane, nowoczesne systemy narzędziowe. Wszystkie produkty sygnowane logiem marki posiadają niezbędne atesty i certyfikaty bezpieczeństwa, które gwarantują ich bezpieczne, zgodne z przeznaczeniem użytkowanie.

Dobrej jakości narzędzia do obróbki skrawaniem – na jaką markę warto postawić?

Wsparcie w wyborze odpowiednich narzędzi i oferta szkoleniowa

Narzędzia do obróbki skrawaniem znajdujące się w ofercie marki Dormer Pramet można kupić za pośrednictwem autoryzowanych dystrybutorów. Korzystając z ich oferty, klienci mogą liczyć także na fachowe usługi doradcze, które pozwolą im wybrać oraz zainwestować w zakup narzędzi i rozwiązań idealnie dostosowanych do specyfiki pracy oraz oczekiwanych rezultatów. Wszystkie narzędzia marki są produkowane w dwóch nowoczesnych fabrykach – jednej znajdującej się na terenie Czech, a drugiej mieszczącej się w Brazylii.

Oprócz rozbudowanego asortymentu i świetnej jakości narzędzi do obróbki skrawaniem, marka Dormer Pramet jest cenionym w branży partnerem w zakresie organizowania specjalistycznych szkoleń z zakresu użytkowania jej wyrobów. Rolę tę pełni pięć ośrodków szkoleniowych zlokalizowanych w różnych krajach (Czechy, Wielka Brytania, Szwecja, Rosja i USA), w których organizowane są szkolenia. Osoby, które preferują skorzystać z oferty szkoleniowej bez konieczności wyjazdu, mają natomiast do dyspozycji pakiety e-learningowe również dostarczające cennej wiedzy na temat narzędzi oraz procesów obróbki. Co ważne, dostęp do pakietów jest całkowicie bezpłatny, co pozwala bez żadnych kosztów własnych poszerzyć wiedzę z zakresu obróbki skrawaniem i udoskonalić umiejętności.

Zobacz więcej podobnych postów