KBF – bilety na najlepsze wydarzenia w Krakowie!
Biznes

KBF – bilety na najlepsze wydarzenia w Krakowie!

Krakowskie Biuro Festiwalowe – KBF organizuje jedne z najważniejszych festiwali i imprez muzycznych, literackich i filmowych w mieście. Repertuar odwołuje się do wielu dziedzin i gatunków, zarówno klasyki, jak i nowoczesnej awangardy. O festiwalach Misteria Paschalia i Sacrum Profanum słyszeli wszyscy znawcy muzyki. Szerokim echem odbija się Festiwal Muzyki Filmowej jako ważne wydarzenie, przyciągające do Krakowa fanów z całej Polski i gości z zagranicy. Na portalu KBF Bilety są do nabycia wejściówki na wszystkie imprezy, a także możliwość wygenerowania bezpłatnego karnetu dla wybranych wydarzeń. Jak uzyskać bilety?

Bilety i bezpłatne wejściówki na jednym portalu

KBF i współpracujący z nim partnerzy pracują na co dzień m.in. w Pałacu Potockich. Prestiżowa siedziba stwarza możliwości do realizowania koncertów, spotkań, konferencji, a także uroczystych gal. Wejściówki na wszystkie wydarzenia są dostępne na portalu KBF Bilety. Można je zakupić lub wygenerować online, witryna daje także użytkownikom możliwości zakupu biletów na wydarzenia w przedsprzedaży i tym samym wybór najlepszych miejsc na widowni.

Równolegle prowadzony jest program lojalnościowy, a zdobyte w nim punkty zamienia się na rabat przy zakupie biletu. Na portalu można nie tylko kupić bilety ze zniżką, ale również wygenerować bezpłatne wejściówki na wybrane krakowskie wydarzenia. 

KBF – bilety na najlepsze wydarzenia w Krakowie! 

Bilet w telefonie – warto skorzystać z dodatkowych zniżek!

Bilet na koncert czy festiwal w smartfonie to wygoda, a także sposób, by nie pominąć żadnego ważnego wydarzenia. KBF Bilety stworzyło aplikację, dzięki której można dołączyć do specjalnego programu, wspierać kulturę, zdobywać punkty i korzystać ze wszystkich udogodnień dla klubowiczów. Aplikacja KBF Bilety Plus jest do ściągnięcia z Google Play lub AppStore. Warto więc pobrać i zintensyfikować swój udział w różnorodnym życiu kulturalnym Krakowa.

Poprzez program lojalnościowy organizator rozdaje nagrody za uczestnictwo w popularnych festiwalach i wydarzeniach kulturalnych na terenie miasta. Wystarczy, że przed udziałem kupi się bilet lub pobierze wejściówkę poprzez aplikację. Punkty zostają przydzielone automatycznie i tak samo zamieniają się na zniżki przy zamawianiu biletów. Do dyspozycji są również inne atrakcyjne nagrody, związane z działalnością Krakowskiego Biura Festiwalowego i portalu KBF Bilety.

Karnety i bilety na jesienne wydarzenia  

Od 20 lat swojej działalności KBF kładzie nacisk na profesjonalizm, otwartość i kulturę, organizując znakomite imprezy dla mieszkańców Krakowa. Już 10 października w ICE Kraków w ramach cyklu ICE Classic wystąpi Royal Philharmonic Orchestra, jedna z najlepszych orkiestr w Wielkiej Brytanii! Formację zainicjował sir Thomas Beecham ponad 75 lat temu, a o jego klasie świadczą niezliczone nagrania, zarejestrowane pod batutą słynnych dyrygentów. Obecnie szefem artystycznym orkiestry jest wybitny dyrygent Vasily Petrenko. Bilety na koncert w ramach cyklu ICE Classic kupuje się również w aplikacji KBF PLUS. Na kolejne, listopadowe wydarzenia i festiwal Sacrum Profanum, trwa przedsprzedaż biletów. 

Zobacz więcej podobnych postów